Octopus CB

Co v nejbližší době?

Kam vyrazit? Kde hlavu strčit pod vodu? Jaká bude voda?

Nejbližší program

Snažili jsme se vymyslet nějaký program pro nejbližší dny, týdny a měsíce. A něco jsme naplánovali. Takže kdo se bude chtít přidat, je vítán.

  • 14.4. 2012 - už může být voda ohřátá na přijatelných 8°C, které se dají chvíli vydržet v poctivé sedmičce. Takže zkusíme vyrazit někam se podívat. Primárním cílem jsme delegovali Orlík - hájovna Spálenka. Pokud by to vypadalo, že není pořádná voda - tedy že je mizerná viditelnost - můžeme jako alternativní cíle vyzkouše buď naší starou známou Cerekev nebo Lomeček. V úvahu úřipadá i Bořená Hora nebo Miličín. Takže - změna plánu vyhrazena.
  • 5.-9.5. 2012 - tak to je plánované Chorvatsko. Viz akce
  • konec května - bude upřesněno - rakouská jezera. Co třeba s přespáním v některém z penzionů?
  • červen - Grüner see - Zatím tedy hodně přibližně. Závisí na stavu vody v této lokalitě.

Dále jseme to zatím nepromýšleli mod podrobně.Jisté je, že se budeme snažit aspoň jedenkrát za 2-3 týdny nějaký výjezd uspořádat. Pokud máte nějaké nápady, doporučení - sem s nimi. Buď přímo do komentářů nebo na naše stránky na Facebooku

 

Další plány, možnosti

O prázdninových měsících se dají prozkoumat české lomy, třeba i ty, na kterých jsme dosud nebyli. A samozřejmě, jezera solné komory (Rakousko - Attersee, Traunsee, Hälstatter see a další), popřípadě řeka Traun, na kterou se těším, protože si ji slibuji již několik let.

Podzim

Na podzim je plánovano potápěčské safari.To je 7.-10. 10.2012. Více informací na webu Kuboušek Diving