Octopus CB

Listopadové potápění na Grundl see

Podlouhlé jezero nazývané též "Zelený drahokam" pro svoji zelenkavou vodu a nádhernou viditelnost, kterou si udržuje celý rok.

Co tak si na přelomu listopadu a prosince odskočit do Rakouska? Buď na celý víkend nebo jen na jeden den.

Tentokrát bychom chtěli navšívit jedno z nejhezčíh jezer - Grundlsee.

Účast nahlaste e-mailem nebo telefonicky. Viz kontankty

Změna: Termín předpokládáme  3.11. 2012

Termín upřesníme jen co se vrátíme z teplých krajů.V tuto chvíli jen odhadem 27.-28.října. nebi potom 3.-.4.listpadu. Vaše návrhy termínů se také hodí. Potom demokraticky rozhodneme, který termín bude lepší a bude vyhovovat více lidem. 

V celé oblasti je vyžadována ARGE karta

Potápěčské oblasti

Kaňony

Asi po jednom kimometru od restaurace Post Gasthaus štěrkové parkoviště. Kaňony začínají zhruba v 5-10 metrech a padají do velkých hloubek

Vila Dalkhle

Asi po 300 metrech za autobusovou zastávkou směrem na Gössl zelená plocha s malým parkovištěm. V 5m je potopený raft. Nesmí se potápět od 15.9. - 31.12.!

Zimitzbach

Na 9km parkoviště. Mezi lesními domky je přistup do vody. Povolané stromy a mnoho ryb (snad). Nesmí se potápět od 15.9. - 31.12.!

Zátoka Gössler

Na 13km přímo vedle parkoviště. Nedaleko od vstupu je skála od 9m do cca 20m. Nad skálou je keson. Pod skálou jsou vývěry pramenů.

Rezavá kotva

Potápění pod restaurací "Rusty Anchor". Několil výcvikových plat. Zajímavé to je kolem ústí potoků Toplitzbach a Stimitzbach.  

Pláž

Na jih od restaurace Rezavá kotva se nachází koupaliště, ze kterého se můžete potápět kolem zajímavého ústí Toplitzbach a Stimitzbach. Nesmí se potápět od 15.9. - 31.12.!

 

 


View Larger Map